W dni powszednie jesteśmy dla Was w godzinach 12-23 a w weekendy aż do 1 w nocy! Szef kuchni przygotował zupełnie nową kartę, którą dopełnia szeroka oferta barowa. Nie zapominajcie o spróbowaniu naszego pale ale i stoutu, który rozlewa dla nas lokalny Browar Bastion w oparciu o receptury piwowara domowego Krzyżany. Ofertę piw z kija uzupełnia jak zwykle Browar Amber.


W karcie dań nie zapomnieliśmy o przekąskach, które świetnie współgrają z odpowiednio dostosowaną lampką aromatycznego wina lub pyszną świeżo mieloną kawą z ekspresu kolbowego.


Szczególne miejsce w naszym menu poświęciliśmy dzieciom i młodzieży. Miniburgery, placki gk czy nuggetsy z pewnością sprostają ich oczekiwaniom.


Większy głód zaspokoimy pyszną zupą rybną lub niedzielnym rosołem a na drugie stek tomahawk, grillowany łosoś lub żeberka w sosie bbq.


Jeśli śpieszycie się to kanapki, burgery, chlebki pita wyścielone farszem gk czy pastrami będą właściwym rozwiązaniem aby się nie spóźnić.


Tym, którzy śpieszą się jeszcze bardziej polecamy szczególnie kurczaki z frytkami. Liczne konfiguracje przygotowane na wynos sprostają Waszym wymaganiom a odwiedzicie nas następnym razem.


Większość dań z naszego menu dobrze znosi transport i dowieziemy ładnie zapakowane pod wskazany przez Was adres.